Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest akcją którejkolwiek spośród najprawdziwszych liczb ubezpieczeniowych na świecie. Na krajowym sektora marka nowa jest od 2006 roku oraz raduje się sporym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje pełny wybór usług ubezpieczeniowych, w obecnym ubezpieczenia gospodarcze oraz kazanie aktywami. Z zmiany użytkownicy indywidualni wykryją w jej propozycji zabezpieczenia na spędzanie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne oraz morze nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje trochę dużo popularnych wyjść w charakterze zabezpieczeń na bycie, które cierpią kryć nas dodatkowo bliską grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze towary w obecnej liczby to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – gwarancja oraz inwestowanie

Plan Elastyczny jest ofertą, jaka ma już ważne siedzenie w porządku zabezpieczeń na jedzenie. Jest aktualne polisa, która montuje funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie lecz zabezpiecza przyszłość naszych znajomych, kiedy dołączy do znajomej śmierci, a też zwraca szansę inwestowania zasobu w ramach wybranej strategii inwestycyjnej lub przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam ustala o kierunku i czasie życia polisy, a w ramach umów dodatkowych może zwiększyć ją na ochronę też w przypadku groźnej choroby czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie oraz składanie

Aktualna oferta AXA podobnie osiąga na punkcie zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego także przedstawia nadzieję inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Dodatkowo w konstrukcjach Programu Uniwersalnego zabezpieczony może robić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed dokonaniem czasu utrzymywania polisy, jej rodzina otrzyma odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub łączną kwotę polisy, skoro jej zaletę jest jaśniejsza niż liczba ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na liczbę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy daleko atrakcyjne rozwiązanie dla kobiet, jakie wymagają napisać kompleksowy, indywidualnie dobrany do ważnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego pomysłu możemy połączyć kilka typów ubezpieczeń oraz dawać zbytnio nie jedną składkę. Droga ta powoduje nie tylko ochronić swoich ukochanych na przypadek naszej śmierci, a również zapobiegać ich zdrowie i występowanie. Plan ma i finansową pomoc naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców lub w chwili pokonania w samodzielne życie.

Jak wybrać najwłaściwszą możliwość?

Wymienione wysoce projekty to zaledwie chwila przypadków z wspaniałej kolekcji tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na życie, turystyczną, komunikacyjną, czy te wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.